Мультигібридність – це функція, що дозволяє підключити до відеореєстратора DVR одночасно AHD камери, аналогові камери старого зразка та IP камери. Разом, три типи камер, деякі, можливо, вже встановлені на об'єкті, можуть бути консолідовані завдяки використанню мультигібридного обладнання.

Таким чином, можна не просто замінити наявне обладнання на нове, а інтегрувати його в єдину систему: залишити наявні аналогові камери, в тих місцях, де достатньо простого недеталізованого зображення середньої якості; підключити AHD-реєстратор в мережу передачі даних і звести на нього потоки камер IP-відеоспостереження; додати камери AHD в тих точках системи, де дійсно потрібна найкраща якість зображення без будь-яких компромісів.

Мультигібридність – мегазручний та надгнучкий інструмент, за допомогою якого користувач може отримувати максимально збалансовану за своєю ціною і функціональними можливостям систему відеоспостереження, що дозволяє не відправляти куплені колись камери у смітник, а вбудувати їх разом з новими камерами AHD чи ІР в єдину робочу систему та використовувати сучасний ІР-відеонагляд.

Для підключення аналогових, AHD  та ІР-камер одночасно, необхідно дотримуватися правила: до пари BNC-входів реєстраторів повинні підключатися камери однієї технології AHD, ІР або аналог). Приміром, на входи 1-2 можуть бути підключені камери AHD, на входи 3-4 - ІР, 5-6 – аналогові. Обмежень за кількістю та пропорційним відношенню різних типів камер немає, якщо у Вас 16-канальний реєстратор, Ви Можете підключити до нього як 2 AHD + 14ІР, так і 14 ІР + 2 AHD. Роль відіграє тільки кількість доступних входів BNC. Також не має значення порядок черговості пар, будь-які 2 камери однієї технології можуть бути підключені на довільну пару BNC-входів.

Суто в якості рекомендації, радять групувати пари однакових технологій послідовно, це дозволить уникнути зайвої плутанини при побудові та обслуговуванні системи. Якщо один з BNC-входів пари «порожній», до нього нічого не підключено, тоді на другий BNC-вхід пари можна підключити будь-яку камеру. Що буде, якщо все-таки підключити на один канал пари різні камери? У разі такого підключення, реєстратор буде обробляти відео тільки з камери AHD. Відео зі звичайної аналогової камери працювати не буде. Це зайвий раз підкреслює той факт, що AHD по суті  відрізняється від камер старого зразка і на практиці дає очікуваний користувачем результат.