Квартири в подобову оренду у Львові? Асортимент і приблизні розцінки. 

Не багато міст, особливо в Україні можуть відзначитись такою популярністю здачі квартир в оренду подобово, як Львів. Ну, це не дивно, так як і такої кількості туристів годі ще десь шукати! За статистикою з мільйона населення у цьому місті 200000 — приїжджі. Відповідно до таких велетенських потреб здається на короткий строк близько тисячі квартир. Це не враховуючи того, що велика кількість іноземців і людей з інших міст живуть у готелях.

Стан таких помешкань у Львові дуже різний. Фотографії на сайтах не завжди відповідають дійсності. Особливо по площі. Об'ємні фотографії часто візуально збільшують, а насправді там може бути не більше 25 квадратів. Поняття ремонту — дуже відносне, бо кожен розуміє це по-своєму. Але головне, що в наявності всі потрібні меблі і техніка, які навіть дуже оброблені фотографії не зможуть змінити.

Є багато помешкань просто шикарних. Це апартаменти великих площ, з дизайнерським ремонтом і прекрасним виглядом з вікон. В цьому подобова оренда у Львові незрівнянна. І якщо щодо інших квартир про стан можна сперечатись, то там — без сенсу: неозброєним оком видно, що все просто ідеально.

Ціни зовсім різні: від 110 грн до 1500 грн за добу. Такий суттєвий розрив пояснюється не тільки відмінністю інтер'єрів, але й тим, що здаються також особняки. А якщо вони в центральній частині або біля парку, то це навіть дуже дорого. Зате — без сусідів, ділянка в розпорядженні, на якій можна поставити мангал, посидіти в альтанці і т.д. А якщо є сауна, то це взагалі супер! Тим більше, користування сауною, як правило, входить в ціну оренди.

Є помешкання економ-класу. Там радянський стан, такі ж меблі, стара техніка і часто навіть не в повному комплекті. Але це хороший варіант для тих, хто приїхав розглядати місто, а в квартирі тільки ночує, а головне — вигідний.

Найбільше користуються попитом подобові середнього класу. Оптимальний варіант по всіх параметрах: ремонт, сучасні меблі і техніка в повному обсязі. І розташовані вони в хороших районах, часто навіть в елітних. Чого ще треба туристам?

А в загальному — кожен звик до певних умов проживання. Те, що для одних може здаватись недопустимим, для інших — майже апартаменти. І навпаки. Смаки різні, сприйняття всього також різне. Тому й об'єктивно дати оцінку помешканням — важко. Але незадоволених — мало, тому сміливо можна їхати до Львова, знімати квартиру і насолоджуватись перебуванням.