Відпочинок у Львові - це не тільки відвідування старовинних місць. Ламайте стереотипи! 

Приїхавши у Львів, всі звикли, що там можна оглядати тільки пам'ятки архітектури, відвідувати музеї, театри і виставки і пити каву в славнозвісних кав'ярнях. Ви здивуєтесь, але це не зовсім так, бо відпочинок у Львові – це поняття набагато ширше, ніж всі думають.

Вдень можна піти в пейнтбольний клуб і постріляти в гравців команди противників. Це дуже хороша розрядка і ціла купа вражень. Правда, деколи не обходиться і без синячків. Також можна покататись на атракціонах в парку, яких там просто досхочу, або пострибати на батуті. Врешті-решт, пограти в великий теніс, поплавати або просто поїсти солодкої вати, сидячи на лавочці в парку.

З настанням вечора вибір розваг збільшується. Можна відвідати “Кіно-парк” і відчути себе як в Америці в 50-ті. Це трансляція фільмів на величезному екрані під відкритим небом, замість залу – стоянка, замість звичайних крісел – машини, а звук передається по певній радіо-хвилі, яку може настроїти кожен водій для себе. Дуже цікава штука.

Можна піти в нічний клуб. Їх у Львові багато, так що вибір є на кожен смак. Допустим, клуб “Занзібар” - у східному стилі, з окремим кальян-баром і різними акціями на кожній вечірці. “Рафінад” - клуб-ресторан, з шикарним інтер'єром, смачними коктейлями і стрип-баром, який можна відвідати для зміни обстановки. “Пікасо” в основному представляє тематичні вечірки в різних напрямках і завжди створює нову і неповторну програму. “Метро” - улюблений заклад іноземців і студентів. Там три зали з різними напрямками в музиці, які розбавляють загальну атмосферу і вносять колорит у Ваш відпочинок. “Фешн” - для заможних чоловіків і вишуканих дівчат, які прагнуть з ними познайомитись. “Феномен” - відносно новий, але вже здобув авторитет у львів'ян. Коротше кажучи, що душа забажає!

Зустрічати схід сонця найкраще на Високому Замку, звідки видно не тільки всі кольори неба в променях раннього сонця, а й панораму цілого міста, освічену вогнями, яких вдень ніколи нема. Також не аби-яке задоволення, особливо, якщо Ви там вперше.

Навряд чи після такої культурної програми Ви б захотіли піти ще кудись. Враження – дуже потрібна річ, але сили – ще потрібніша. Щоб зрозуміти всі переваги Львова, треба “досліджувати” його не те що не один день, а не один тиждень. Бо ніби місто не таке велике, але зате дуже насичене і динамічне. І навіть вічні дощі не завада місцевим жителям і відвідувачам відпочивати на всі сто відсотків!