Регіон Затока знаходиться в дивовижному, унікальному місці України. Затока - це піщана коса, протяжність якої досягає більше 20 км. Вона омивається солоними водами Чорного моря, прісноводним Дністровським і гірко-солоним Шаболатським лиманами. Регіон умовно розділений на три райони: Центральний (сел. Затока), Сонячний, Лиманський (що отримали свою назву від залізно-дорожніх станцій). Селище розташоване на піщаній косі, шириною 900 метрів між Чорним морем і Дністровським лиманом. Море і лиман наступають на косу. 40-50 років тому коса, де розташоване селище, була значно ширше. Дністровський лиман за 30-40 років розмив косу на 100-150 м.


Затока - це кліматичний регіон з прекрасними пляжами. А яка чорноморська засмага з’являється у туристів, що ніжаться тут на оксамитовому піску, який можна зустріти хіба що в Карлових Варах! Лагідні ранкові та вечірні бризи надають цьому куточку казковості та затишку.
Пансіонати, бази відпочинку різного рівня, сервісу і комфорту, приватний сектор (будинки, дачі), відпочинок на будь-який смак і попит, кафе, ресторани, велика кількість фруктів зроблять Ваш відпочинок дійсно незабутнім на багато років. А що ж робити тим, хто не належить до любителів смажитися на сонці? Для них у Затоці передбачені інші розваги: катання на катері, теплоходах, парашутах, водні гірки, тенісні корти, водні мотоцикли, бібліотеки, кінотеатри, віндсерфінг.

А если вы отправляетесь в Трусковец, то стоит заранее позаботиться о бронировании отеля. Отели Трускавца можно забронировать на портале The Planet of Hotels по очень выгодным ценам.


А коли настає вечір, Вас чекають нічні клуби, більярдні зали, ресторани, що розташовані прямо на березі. Справжні любителі південної кухні потішать свою душу справжньою подвійною рибальською юшкою та бессарабськими стравами, які зроблені в селянській печі. Велика кількість овочів, фруктів, зелені, риби дає можливість урізноманітнити харчування, максимально задовольнити індивідуальні потреби відпочиваючих, і в повній мірі відновити і поповнити свій організм вітамінними запасами, які є в достатку на п'яти ринках регіону. Ось де рибалки можуть дійсно відчути насолоду! Судаки, бички, камбала, минь - і все це в одній тільки Затоці.


Чисте море, доглянутий піщаний пляж, уважне ставлення обслуговуючого персоналу створять Вам всі умови для незабутнього відпочинку! У селищі є чудова бібліотека ім. Т. Г. Шевченка. Її книжковий фонд становить понад 20 тис. книжкових одиниць. Для ерудитів, студентів є новітні енциклопедії з усіх галузей знань. Багатий художній фонд: від класичної літератури до сучасної. Різноманітний перелік періодичний видань: для найменших і для дорослих читачів.


На території селища знаходиться Дністровський маяк, що допомагає судам безпечно пройти Царгородське гирло, що з'єднує Дністровський лиман і Чорне море.


М'який і теплий клімат, морський бриз, лікувальні грязі, лагідне сонце - все це приваблює тисячі туристів, тому Затока широко відома як популярний курорт на півдні Україні. У літній час на пляжах курортної зони одночасно відпочиває понад 150 тисяч курортників. А всього укріплюють своє здоров'я до 600 тисяч відпочиваючих на базах відпочинку, в пансіонатах, санаторіях.
 

Бази відпочинку Затоки